Blog > Komentarze do wpisu

Jakiś czas temu pytałem, skąd do Powsina przyjeżdżają zakupy? Teraz wiem: "Z Almy przy Promenadzie, Realu ursynowskiego ze względu na najwiekszy wybór wedlin Olewnika, wspaniałe wyroby, szynka ze Starej Wędzarni (Papierni?), ..."

Ale jak już te zakupy i goście do Powsina przyjadą, to się w nim gubią. Chyba że jadą do Parku Kultury i Wypoczynku. Żeby się nie gubili, władze M.St. wymyśliły MSI. Co to jest MSI? Nie, to nie ma nic wspólnego z firmą Microsoft. Czytajcie tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Miejski_System_Informacji_(Warszawa), kto nie wie.

Na przystanku autobusowym koło kościoła postawiono tablicę informacyjną miejskiego systemu: piękną, niebieską, świecącą. Mój dom też na niej jest ;D

Pamiętając, że ten przystanek jest systematycznie dewastowany przez - no, pewnie jakichś przyjezdnych, albo zbyt długo czekających na autobus - czym prędzej uwieczniłem tablicę na zdjęciach. Dziś wyglądała ona tak.

czwartek, 12 listopada 2009, tbgmbx
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: andrzej, *.internetdsl.tpnet.pl
2009/11/13 09:52:20
szynka oczywiście ze Starej Wędzarni.. , to nazwa wyrobu Olewnika, polska tradycja ..;-) w szczatkowych wydaniach wyroby te są i w tesco od niedawna i Marcpolu w Wysokim Wilanowie...
a tablica piękna, idzie i tutaj nowe do naszego Powsina..
-
Gość: Tomek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/10 20:49:11
Niech sąsiedzi pilnują, to nikt jej nie zdewastuje, nawet ta młodzieży powsińska, co się wieczorami zbiera pod sklepem ;).


Tę stronę oglądano już razy.statystyka