Blog > Komentarze do wpisu

Na szczęście chyba nikt z Powsina nie czytał mojej notki o naszej-klasie! A może nikt z Powsina nie czytuje Gazety Wyborczej? Po wczorajszym artykule na temat tego portalu wszyscy jego użytkownicy powinni wpaść w panikę. A ponieważ moja notka oparta była na wyciągu z informacji tam zawartych, ktoś mógłby się też poczuć zagrożony. Na szczęście czytelnicy to ludzie rozsądniejsi, niż się dziennikarzom wydaje. A o prawdopodobnych motywach GW pisze dziś http://netto.blox.pl/html.

Spokojnie. Nasza klasa jest jak tablica ogłoszeń w supermarkecie Auchan w Piasecznie. Możesz na niej powiesić ogłoszenie, w którym napiszesz jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, jaki masz majątek i wskazać sposoby, jak najłatwiej cię oszukać. Ale nikt o zdrowych zmysłach tak nie robi. Więcej, dyrekcja Auchan nie ma najmniejszego zamiaru wprowadzać mechanizmów zabezpieczających (cenzura?, zakrywanie kartek z ogłoszeniami?, umożliwienie odczytania ogłoszenia po uprzednim wylegitymowaniu się?) ani żadne  GIODO nie wpadnie na pomysł przeprowadzenia tam audytu.

A sama lista absolwentów danej szkoły? Chyba nie jest dla nikogo zagrożeniem. Bo gdyby była, to nie należało się na nią wpisywać.

A wymienione niżej osoby przepraszam, jeśli sprawiłem im tą notką jakiś kłopot.

czwartek, 17 stycznia 2008, tbgmbx
TrackBack
TrackBack URL wpisu:


Tę stronę oglądano już razy.statystyka