Blog > Komentarze do wpisu

Dobra wiadomość jeszcze przed EURO2012:

"Zarząd Transportu Miejskiego porozumiał się z władzami Konstancina-Jeziorny w sprawie uruchomienia linii nocnej. Autobus N50 dojedzie do Konstancina już w nocy z 11 na 12 maja, czyli wcześniej niż cała reforma linii nocnych. Uruchomienie tej linii jest możliwe wcześniej ponieważ będzie ona funkcjonowała niezależnie od całego zreformowanego układu nocnych połączeń i jej wcześniejsze uruchomienie nie zaburzy naszych planów. Autobusy będą wyruszały z pętli przy stacji metra Wilanowska.


Dokładna trasa linii: Warszawa: Al. Wilanowska, Przyczółkowa, Drewny, Bielawa: Warszawska, Konstancin-Jeziorna: Warszawska, Bielawska, Mirkowska, al. Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Prusa, Chybicka, Pułaskiego, Piaseczyńska, Nowopiaseczyńska, Warszawska. ...

Linia będzie kursowała tylko w weekendy. Jej rozkład jazdy będzie skoordynowany z rozkładem jazdy metra. " Ale to nie koniec udogodnień dla mieszkańców Konstancina. Linia 710 będzie kursowała dłużej. Obecnie ostatni kurs z pętli Metro Wilanowska jest o godz. 23.05. Od 11 maja ostatni kurs wyruszy do Konstancina dopiero ok. północy. W przeciwieństwie do linii nocnej, 710 będzie kursowała dłużej przez cały tydzień".

No to młodzież pobaluje w Warszawie dłużej. Może nawet uda się obejrzeć cały spektakl w Teatre Wielkim?

niedziela, 22 kwietnia 2007, tbgmbx
TrackBack
TrackBack URL wpisu:


Tę stronę oglądano już razy.statystyka